• kwiaciarnia

Oferta

W Kwiaciarni

Każdego dnia w naszej kwiaciarni oferujemy w sprzedaży kwiaty cięte, doniczkowe, a także liczne dodatki oraz ozdoby. Kwiaty możemy ułożyć w bukiety, wiązanki, kosze, a także w inne formy - zależnie od potrzeb klienta i wymogów sytuacji. Nasze produkty przebierane są codziennie, dzięki czemu klient wybiera jedynie z tych najbardziej świeżych.
W Kwiaciarni M znajdziecie Państwo również szereg wazonów, donic, a także ozdób, które wzbogacą wygląd domu lub zostaną idealnym prezentem.
Pamiętaj, by podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami oraz wizją - nieraz drobne różnice kolorystyczne mogą poprawić finalny wygląd prezentu.

Ślub i inne okoliczności

Organizujesz ślub? Pomożemy z doborem oraz przygotowaniem kwiatów. Stworzymy uroczy bukiet ślubny, przyozdobimy salę, a także dostarczymy wybrane kwiaty na samą ceremonię. Możecie na nas liczyć!
Organizujesz inną uroczystość? Przyjdź, a porozmawiamy o Twoich planach. Mamy doświadczenie w temacie wpasowania się w emocje poprzez naturę. Pamiętaj tylko, że musimy się przygotować odpowiednio wcześniej, więc prosimy o kontakt co najmniej tydzień przed uroczystością.

Dla firm

Impreza firmowa i/lub integracyjna? Zebranie, gala lub impreza? kwiaciarnia "M" pomoże Twojej marce!
Wizerunek to ważna rzecz i budować je należy z profesjonalistami. Niezależnie, czy jest to spotkanie na 10, czy 1000 osób - przygotujemy stosowny wieniec, kosz lub po prostu udekorujemy spotkanie kwiatami. Może być to wazon w centralnym miejscu lub bukiety dziękczynne dla wybranych osób. Potrzebujesz coś innego?
Na pewno przygotujemy dla Ciebie coś wyjątkowego.